Ośrodek/SMO

Elektroniczna dokumentacja medyczna badań klinicznych i program do zarządzania ośrodkiem w jednym miejscu.

CRO

Optymalizuj projekty, przyspiesz kamienie milowe i postaw na prawdziwy remote monitoring dzięki eSource.

Sponsor

Zwiększ bezpieczeństwo pacjentów reagując na wydarzenia w czasie rzeczywistym i postaw na wysokiej jakości dane.

Dołącz do cyfrowej rewolucji!

Przekonaj się jak wiele możesz zyskać

hyggio to kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia badań klinicznych na poziomie Ośrodka, CRO oraz Sponsorów. Poznaj nasze flagowe atuty.

Zarządzanie badaniami

Kontroluj na bieżąco wizyty umówione i do umówienia, pilnuj okien czasowych i śledź postęp badań oraz kontraktowania przyszłych projektów

Elektroniczna dokumentacja

Uruchom Elektroniczną Dokumentację Źródłową w swoim ośrodku i poznaj prawdziwy komfort pracy w badaniach dzięki licznym usprawnieniom i automatyzacjom.

Wzmocnienie rekrutacji

Uruchom inteligentką wyszukiwarkę pacjentów, skorzystaj z przemyślanych kampanii internetowych i kontroluj wszystkie procesy dzięki listom prescreeningowym i raportom.

Kontrola finansów

Analizuj strukturę przychodowo-kosztową i zacznij sprawnie rozliczać swój zespół za wykonaną pracę. Zautomatyzuj rozliczenia pacjentów za dojazdy czy inne wydatki poniesione w trakcie badań.

Remote monitoring

Uruchom wysokiej jakości zdalny monitoring dokumentacji źródłowej. Udostępnij bezpieczny przesył danych do konkretnego monitora i oszczędzaj cenny czas.

(re)organizacja startupów

Zacznij monitorować każdy etap badania, a dzięki checklistom i planowaniu zadań na bieżąco będziesz mógł kontrolować wszystkie procesy w ośrodku.

CRM

Wykorzystaj możliwość newsletterów, przypomnień o wizytach oraz innych automatyzacji stawiając na najwyższą jakość w badaniach. Zadbaj o wysoką retencję pacjentów.

System powiadomień

Włącz inteligentne powiadomienia dla pacjentów i zespołu badawczego. Zadbaj o najwyższą jakość danych wytwarzanych w procesie badań i postaw na bezpieczeństwo Twoich pacjentów.

Wersja demonstracyjna
Cyfryzacja badań klinicznych
Prezentacja rozwiązania zdalnego monitoringu

Online

1h


  • Nowe trendy prowadzenia badań
  • Zdalna praca ośrodka
  • Remote monitoring w CRO
Prowadzący

Katarzyna Czerwińska

Head of Implementation&Training
hyggio
Zapisz się na webinar

Dziękujemy za zgłoszenie! Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.

Odpowiedzi na Twoje pytania

Tak, system hyggio spełnia wszystkie wymogi do prowadzenia w nim badań klinicznych.
Tak, hyggio daje pełen wachlarz możliwości związanych z dowolnym dostosowaniem procedur do wizyty w protokole oraz ustawieniem kto ma autoryzację do wypełniania danych w formularzu.
Dostęp przyznawany CRA to indywidualny dostęp imienny, nadawany jedynie do treści związanych z badaniem klinicznym oraz określony w czasie. CRA może wyświetlać dokumentację medyczną jedynie w trybie odczytu (treści nie mogą być pobrane).
Tak, hyggio zawiera śledzenie zmian - w bardzo intuicyjny i szybki sposób można sprawdzić czy dana treść była modyfikowana, sprawdzając kto i kiedy dokonał operacji, oraz jaka była poprzednia treść
hyggio może być uruchomione zarówno z komputera, tabletu jak i telefonu komórkowego.
Tak, w hyggio można dowolnie sprecyzować w jaki sposób mają być obliczane kolejne wizyty Pacjenta, oraz jakie są "okienka" wizyt. Hyggio wskaże, w jakim przedziale czasu powinna się odbyć kolejna wizyta, a także uruchomi ostrzeżenie, jeśli podejmie się próbę umówienia wizyty poza dozwolonym przedziałem.
Tak, każdy członek zespołu badania klinicznego posiada swój własny, indywidualny dostęp, a wszelkie akcje dokonywane w elektronicznej dokumentacji medycznej w Hyggio są śledzone za pomocą audit-trial.
Tak, system posiada wbudowany system querów, za pomocą których można zaznaczyć treści, co do których istnieją pytania, a następnie wysłać zapytanie do dowolnego członka zespołu badawczego.
Dołącz do zaufanych partnerów

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo

Wypróbuj już dziś

Oszczędzaj czas, podnieś jakość i rozwijaj swój biznes.

Postaw na innowacyjne rozwiązania i zastąp swoje nieefektywne narzędzia jedną platformą zyskując czas, komfort pracy i uznanie wśród swojego zespołu.

Sprawdź jak wiele możesz osiągnąć z hyggio
Dziękujemy za zgłoszenie!
Nasz specjalista wkrótce się z Tobą skontaktuje.